Streszczenie kajko i kokosz szkoła latania - test

Pobierz

Quiz wiedzy o książce "Akademia Pana Kleksa" nadesłany przez Panią Beatę Nęckę - Tańculę na konkurs "Kto pyta -.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Publikowany był na ostatniej stronie - jedna strona komiksu na całej szpalcie gazety (w sumie 35 plansz, ukazujących się trzy razy na tydzień).. 2013-04-29 19:04:55Streszczenia lektur .. Kokosz szczęśliwie zdaje egzamin.. Nie wiedzą, że toczy się tu walka o gród.. Część 1.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.11 kwietnia 2005 wydana została pierwsza gra 3D nawiązująca do komiksu - Kajko i Kokosz: Szkoła latania, a 15 maja 2006 Kajko i Kokosz 2: Cudowny lek.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Kajko i Kokosz: Szkoła Latania #7 Poziom 7 ..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Zadaj pytanie Pytania.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Poznajemy język komiksu 7 Temat 3.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Plik Test Kajko i Kokosz.. 2011-07-11 07:42:39 kajko czy kokosz ?. Słaba jakość.Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Zaznacz 2 odpowiedzi .. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz, Szkoła latania - problematyka W komiksie Janusza Christy występują dwa typy bohaterów - pozytywni, m.in. bohaterowie główni Kajko i Kokosz oraz czarne charaktery czyli zbójcerze, którzy pod wodzą Hegemona starają się podbić gród kasztelana Mirmiła.. Z pomocą Łamignata udaje się odeprzeć atak.Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania..

Szkoła latania 1.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkoła latania" REKLAMA.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz - strona 2. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Więcej.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Polub.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Wschodząca gwiazda.. Szkoła Latania .. Polecamy na dziś .Był to pierwszy komiks tego autora o Kajku i Kokoszu, który ukazał się nakładem tej gazety z początku w formie gazetowej wydawany bez tytułu Szkoła latania, lecz jako Kajko i Kokosz.. tak kajko nie kokosz 2010-12-06 16:08:40 Kiedy zrozumiecie, że Biblia to żaden dowód, podobnie jak Kajko i Kokosz , czy Czerwony Kapturek?.

Szkoła latania.

Ściągi .. 0%Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. poleca 70 % .. Opuszczają gród i udają się do Szkoły Latania.. Edytuj elementy.. kaczmo21 2 lata temu.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Pytania .. pytanie 1 z 14.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz..

Szkoła latania - test wiedzy.

Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Szkoła latania.. Zmień szablon .Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Grałeś kiedyś w kajko i kokosz szkoła latania?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Miejsce akcji:Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Wykupionym latającym kufrem wracają do domu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaZobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Szukaj.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Motyw.. Szkoła latania"?15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt