Opisz swój pokój po angielsku there is there are

Pobierz

Mój pokój jest .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Napisz nazwy mebli i rzeczy które znasz ale pamiętaj że there is jest do 1 rzeczy a there are do wielu.. Over the piano there are somw bookcases.Przykładowe sytuacje (Situations) Zbiór przykładowych sytuacji z życia codziennego, które pozwolą Ci wybrnąć z prawie każdej sytuacji.. stoi tu duża sofa,fotele i stół,są meble i telewizor.. Opis pomieszczeń w domu po angielsku to dla wielu osób początek przygody z nauką angielskiego, a jednocześnie pierwsze poważniejsze wyzwanie, które pozwala w praktyce sprawdzić swoje kompetencje językowe i efekty dotychczasowej nauki.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. Sprawdź czy to potrafisz.. Możesz się nim zainspirować robiąc zadanie domowe: narysuj i opisz swój pokój.. Napisz minimum 5 zdań.Opisz swój pokój z min 10 zdaniach po angielsku w konstrukcji "there are" "there is" Potrzebne na już!. są w nim dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. kuchnia jest niewielka ale przytulna.. w zamian pomogę w wypracowaniu z polskiego.. Usytuowany jest obok salonu.. My roller-skates an my balls are in a big plastic box opposite my bookshelf.Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku.. Mój pokój jest przytulny i bardzo lubię w nim przebywać.. Question from @Oliwia1334 - Gimnazjum - Język angielski..

Opis pokoju po angielsku: sypialnia nastolatka.

jest bardzo kolorowy i jest w nim dużo zabawek.. A teraz przeczytaj jeszcze raz list Rity, w którym opisuje swój pokój.. = jeśli jest więcej rzeczy niż jedna.. Zacznij opis po angielsku w zeszycie od takiego zdania !Opis pokoju po angielsku - jak opisać swój pokój po angielsku?. na ścianie która mieści okno znajduje się stolik z radiem.. jest w niej agd i stół przy którym .Opisz swój pokój 5-7 zdan po angielsku .. Question from @Spec3 - Gimnazjum - Język angielski.. Powtórzmy jeszcze konstrukcje there is a/ there isn't a - do liczby pojedynczej.. Mieszkam w dużym jednorodzinnym domu.. -zaproś go do siebie.. obok łóżka widocznie je biurko z komputem.. pokoju od drzwi stoi łóżko.nad łóżkiem jest tablica korkowa.. Praca dla chętnych.. na .OPISZ SWÓJ DOM I OGRÓD PO ANGIELSKU mieszkam w małym domu.. Kupiłeś/aś budzik.. Na podłodze mam zielony dywan.Opisz swój wymarzony pokój używając zwrotów THERE IS / THERE ARE.. I gave three armchair for my guests.Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem .. w pokoju są jeszcze jedne drzwi.. Opisz obrazek stosując wyrażenia there's a lub there are some.Napisz e-mail po angielsku 50-100 słów.. Zdecyduj, którego wyrazu użyć.. Explore Treetops 2 (OUP) Oto jej gotowy list.. Ja mogę go najpierw napisać po polsku.. Opisz swój pokój 5-7 zdan po angielsku ..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

It's very, very soft.. na środku pokoju jest stolik.. na piętrze mieszczą się trzy pokoje, łazienka, kuchnia oraz sklep ( mojej mamy) na pierwszym piętrze jest mój pokój, pokój gościnny, pokój brata, łazienka, kuchnia oraz spiżarnia.. po przeciwnej stronie są szafy i biurko do odrabiania lekcji.. W moim pokoju jest biurko na którym stoi komputer, jedno czarne krzesło i zielone łóżko.. Opisz go w 10 zdaniach.. I .Opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych przyimków.. Wybieram naj ;dZad 4. drugi pokój należy do dzieci.. Napisz go do kolegi, poinformuj go że: -własnie się przeprowadziłeś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt